Projektas „ATRASKIME AKMENĖS ISTORIJĄ KARTU“ tęsiasi!

Spread the love

Džiaugiamės, kad mūsų parengtas projektas “ATRASKIME AKMENĖS ISTORIJĄ KARTU” sulaukė aukšto įvertinimo. Nekilnojamojo kultūros paveldo projektų paraiškų vertinimo konkurso komisija įvertino mūsų paraišką 95 balais ir skyrė 4000 Eurų dalinį finansavimą. . Bendra projekto vertė – 6410 eur. Projekto apimtyje numatome organizuoti 7 dienas truksiančius archeologinius žvalgymus, kurie padės atskleisti mūsų krašto istorijos užmirštus puslapius ir praturtins mūsų rajono nekilnojamojo turto paveldą. Archeologinei ekspedicijai vadovaus dr. Gediminas Petrauskas. Be to, kartu su prof. dr. Vykintu Vaitkevičiumi, sukursime turistinį maršrutą, skirtą Akmenės krašto mitologiniams akmenims.

Norime aktyviai naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis ir todėl visa projekto įgyvendinimo medžiaga bus talpinama socialiniuose tinkluose, taip pat sukursime video reportažą, kurį patalpinsime YouTube platformoje.

Kaip visada, įgyvendindami mūsų projektus, taip pat šį kartą į projekto veiklas įtrauksime rajono gimnazijų moksleivius ir mokytojus. Šis įtraukimas yra ypatingai svarbus, nes padeda jaunajai kartai geriau suprasti mūsų krašto istorijos ir paveldo svarbą bei skatina jaunimą aktyviai domėtis savo krašto kultūra ir istorija

Связанные изображения: